REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szurikáták a múltból ;)
5590 3 4 Izé
dettybee: Az első képen először észre se vettem, mert azt néztem, mifenét csinál az ápolónő a gyere [...]
Takacs14: Az öreg a legjobb :D
MatyiZeg: Imádom ezeket a dögöket. Valamikor nagyon régen (talán a szegedi állatkertben) megsimogattam e [...]
Mind a 4 komment
"Na ezt rakd ki, hülyegyerek!" ;)

Innen rendelhető, kedves troll apukák.
6754 5 24 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/41681_pollock-puzzle?mode=latest&position=0&large=1 ( www.ize [...]
Laretta: Ilyennel bosszantanám egyik ismerősömet
CrazyLime: Errefele nem tudok, ilyen piacról :(
Mind a 24 komment
Egy ellenállhatatlan zombi. Mondjuk szalonnával a fején minden férfi ellenállhatatlan, nem? ;)
7374 1 3 Izé
originalcube: 0:35 mmmmMMMmmmm. :) Eléggé formás a popója. :D
Zolibaba24: Nem értem... Pénz szaga van vagy mi? :D
Szancso: "Tükör" tojással pláne!;)
Terhesteszt szex után?
782 0 0 Pink Izé
A házasok tényleg többet érnek, mint a szinglik?
A KDNP egyebek mellett a válások csökkentésével oldaná meg a demográfiai válságot.
4352 0 51 Izé
bungle: KDNP: A nők felelősek a hajléktalanságért http://444.hu/2013/09/13/kdnp-a-nok-felelosek-a-hajle [...]
kabol: Első gyermekünk apósomék egyik szobájába érkezett haza a kórházból, aztán hitel nélkül [...]
vadonka: kabol: én nem cigizek, nem iszom, semmilyen káros szenvedélyem nincs, a párom és a családja t [...]
Mind a 51 komment
Kismamák legújabb "betegsége" - Mamirexia
612 0 0 Pink Izé
Zygmunt Jarzembowski "érdekes" lámpái
867 0 0 Art Izé
Ma a japán Babymetal-lal büntetünk...
5454 3 57 Izé
Erunder: Még ma is gyártják az új számokat. Ez a Karate. Lehet velem van a baj, de nekem tetszik. :) htt [...]
zola2000: Ha minden büntetés ilyen lenne, akkor hirhedt bűnöző lennék ^^
Nope: Dél-Korea! :D
Mind a 57 komment
Az én házam, az én váram
4918 0 6 Izé
Nusihusi: *Csodálkozom
Nusihusi: sodálkozom, hogy nem szedte szét a WC-papírt:)
Szancso: "crepto"
Mind a 6 komment
Egykezes edzés
1850 1 0 Sport Izé
Magas vérnyomás: előzd meg!
258 0 0 Pink Izé
Project Pluto

A terv célja egy nukleáris meghajtású sugárhajtóművel felszerelt cirkálórakéta, ami atombombák tucatjait szállítva a földközelben képes lett volna háromszoros hangsebességgel repülni, az akkori légvédelem számára gyakorlatilag elháríthatatlanul. Az erőforrás kb. a paksi blokkok hőteljesítményének felét elérő hajtómű lett volna, amiknek a prototípusait többször ki is próbálták a project beszüntetéséig, gyakorlatilag végtelen hatótávoságot adva a rakétának.

A fegyer a bombák ledobása után is okozott volna károkat: az előre beprogramozott útvonal mentén repülve a hajtómű sugárzása beszennyezte volna az ellenséges területet, emellett a néhány száz méteres magasságban a hangsebesség többszörösével repülő tárgy az általa keltett lökéshullámmal összezúzta volna az útvonala mentén a meg nem erősített épületeket.
4553 1 21 Izé
Békatallér: Hát ehhez képest egy sima atom egy kőbunkó... Milyen találékony az ember, ha egy másikat kiny [...]
izébigyó: Ötven megatonna puszítás lapult a Cár-bomba gyomrában, de igazi katonai haszna nem volt, mert e [...]
specialist: Igen így van! A szervezetbe légzés útján általában a tüdőbe kerülhetnek be radioktivitáss [...]
Mind a 21 komment
The Circle Of Light Festival
6180 2 0 Izé
Amikor semmi sem jön össze... :)
7061 3 5 Izé
Alpha Ego: Oh, my fuckin' God, ez nagyon ott van!
unumunu: 1:26 -nál a cigit fordítva kapja be:P
qpci: Ez mekkora!
Mind a 5 komment
A kozmetikai fogászat előnyei
323 0 0 Pink Izé
Egyesek owlingolnak, plankingelnek, ez a shiba inu meg rozmározik. :D
6379 0 15 Izé
bungle: Shiba Inu kölyök ismerkedése a medencével: www.youtube.com/watch?v=8SLdbnonNXM
B@bóC@: Szegényke már rég tudna járni, ha nem csúszna a padló .. :D
Szancso: Vakonddog.;)Én kérek elnézést!:)
Mind a 15 komment
Korai petefészek elégtelenség
454 0 0 Pink Izé
Darázscsípés: kis fullánk, nagy baj
1129 0 0 Pink Izé
Édes élet
383 0 0 Pink Izé
Eleget alszol?
412 0 0 Pink Izé
Ideje költözni... ;)
5037 0 10 Izé
Porcelanbaba: ÁH az a baj, hogy túl girbegurbák, bár sötétedéskor lehet életűbbek. Viszont: http://www.yo [...]
Nusihusi: Ideális ajándék az undok szomszédnak:)
CRaPtRaSH: marhajó :]
Mind a 10 komment
Életmóddal a mellrák ellen
336 0 0 Pink Izé
Verminator
9781 2 7 Game Izé
nagyzoltan: Akkor ezt nézd meg ez biztosan jó! http://kijutos.jatek-online.hu/grow_cube.php
Boo: császár vagy
swine131: http://www.jatekstart.com/jatekok/logikai-j%C3%A1t%C3%A9k/20111007/verminator Tessék ez működn [...]
Mind a 7 komment
Terrorizál a tanárod?
512 0 0 Pink Izé
Hajhullás ősszel
325 0 0 Pink Izé
Szellentenem kell a barátom előtt
595 0 0 Pink Izé
Távirányítós repülő gömbizé
6767 1 9 Izé
Marton Andras: Ez olyan minta a Csillagkapu: Univerzum -ban a KINO.
Anthraxia: Nemtudom te mit nem láttál de nállam tökéletesen látszódott minden kis apró részlet. Lehet [...]
vadonka: egyébként egy pár erős égő kell rá és kész a tökéletes gömb villám átverés kellék
Mind a 9 komment
A szemöldök ápolás know-how-ja
439 0 0 Pink Izé
Itt lehet én is eltévednék... ;)
13529 0 17 Izé
bungle: http://i.imgur.com/t5ZDn.jpg :D
superxaba: Job a sege, mint a mele... 0:20 ( http://m.blog.hu/su/subba/image/0000510/jo%20a%20meled.jpg )
xevok: Jaja a végén meg majdnem szívrohamot kapott :D
Mind a 17 komment
A legvéresebb meztelen horrorjelenetek
6283 1 0 Film Izé
Amikor a szülők csalják meg egymást…
456 0 1 Pink Izé
zeiksz: Akkor nincs semmi.. végre dugtak egy jót húsz év után.. miért kell ilyesmit túlmisztifikálni [...]
Nicoletta Ceccoli elvont, de (szerintem) ötletes és jópofa munkái. 
4479 4 13 Izé
Tooni: zero discovers that through determination, courage, and love, nothing can be truly something Na ezt [...]
bungle: Írhattad volna ide is: http://ize.hu/post.php :)
Ravennë: Egy tanulságos filmecske az emberi viselkedésről, előítéletekről... http://vimeo.com/24975340 [...]
Mind a 13 komment
Nicoletta Ceccoli elvont, de (szerintem) ötletes és jópofa munkái. 
5719 3 1 Art Izé
ismeretlen: Milyen édesdeden beteg képek. Nagyon jó
Thanks, Smokey! - vicces rövidfilm "állatbariknak" :)

(volt már itt kommentben kb. 2 hónapja, de hát nem küldtétek be... :))
7129 5 6 Izé
Zawahead: ... banyek tényleg ..pedig ez elClassico :D ..erről mindig ez jut eszembe http://www.youtube.com/ [...]
rubigo: nekem új volt ez a videó, meg is néztem az elmúlt 1 órában eddig már vagy 8x... elbűvölőek [...]
stero: Annyira aranyosak ezek a lányok :DDDD mindig elolvadok tőlük.
Mind a 6 komment
Valami, ami mindenkinek kell
298 0 0 Pink Izé
Hihető kifogás :D

(a képen szereplő prost..izé...csacsik csak illusztrációk :))
5325 0 6 Izé
Szancso: Erre szokták mondani. hogy legalább végig szőrös...:)
hawkeye: Nem tudom mi ebben a vicc. A G I Joe-k sivatagi barátnői is rég tevévé változtak. Csak ők ne [...]
palinkaman: "Jaj, drágám, de kis csacsi vagy!" :D
Mind a 6 komment
Duck Sauce - Big Bad Wolf

Mr.T. küldi minden naív embernek... ;)

Planking után pedig terjed a "big bad wolfing". :D
7864 0 17 Izé
Ravennë: The Real World.
brier: csatlakoznék az első két kommenthez mert olvasás nélkül is ezt akartam irni amit ők XD melles [...]
hgabi00: http://www.youtube.com/watch?v=XSsTq9ikYpA&feature=share
Mind a 17 komment
6 tévhit a másnaposságról
810 0 0 Pink Izé
Ezúttal a következő nyereményeket sorsoljuk ki olvasóink között: Might & Magic Heroes VI (PC) + Might & Magic Heroes VI L-es méretű póló, Orcs Must Die! (PC), X-Men: Destiny (X360), The Cursed Crusade (X360), Bastion (X360), Mercury Hg (X360), Worms Ultimate Mayhem (X360), Batman: Arkham City matricák és egy Battlefield 3 kézigránát. A további részletekért kattintsatok IDE!
985 0 0 Game Izé
A rák nem játék!
7946 0 14 Izé
dettybee: Remélem megtanulta a leckét :D
loloppo: Bljaty szuka!!!
Cableguy: meg orrolt rá :)
Mind a 14 komment
Régebbi postok...