REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vágódeszkából dísztárgy
5225 6 12 Izé
brainshare: Lézernyomtatóval felvitt, erős színekből álló képet pofával lefelé egy tök sima falapra t [...]
Blackey: Én is nagyon szeretném tudni :)
emcuu0: és elárulod nekünk is az olcsóbb megoldást? :)
Mind a 12 komment
Divat: Született feleségek
422 0 0 Pink Izé
Szerintem ezt se jelölték túl sok Oscarra... :D

Beware: Children at Play (1989)
8531 0 16 Izé
csurkusz: Hol lehet ezt a filmet leszedni ? Szinkronnal vagy felirattal ! Köszi aki segít ! ;)
bungle: Lehet, hogy ez most morbid lesz, de ez tuti Anders Behring Breivik kedvenc filmje. ;) Egyébként f [...]
ismeretlen: hogy kinyírták a kölköket. biztos rosszak voltak, és ez volt a javítótábor. De végig azt v [...]
Mind a 16 komment
Borivók rémálma: a borcunami ;)
7511 1 16 Izé
Hoagie: Van aki így szereti. Keverve, nem felrázva.
Bogi22: ki tudja lehet hogy szereted ha a palack "szája szűk" hehehe :D ;)
purplehaze: nem lehetett semmi ott beleszippantani a levegőbe..
Mind a 16 komment
 Tippek körömápoláshoz
334 0 0 Pink Izé
Szerintem ezt se jelölték túl sok Oscarra... :D

Beware: Children at Play (1989)
9426 0 3 Film Izé
barker: na ez meg mi a sz ..r volt? :(
aarrgghh: ez...mi?? eddig nem tudtam, hogy tudok olyan fejet vágni, amivel ezt végignéztem
bungle: Na jó, talán a zenét, meg egy-két gyerekszínészt. ;D
Audi e-tron Spyder - 300 lóerős V6-os twin-turbo két darab, összesen 64 kilowattot produkáló elektromos motorral.
1871 0 0 Autó Izé
Ha gyötör a nátha
258 0 0 Pink Izé
Példa értékű cselekedet!
11414 1 17 Izé
rebecca: ebből lesz a fincsi borjúbécsi...
Cableguy: egyet értek az előttem szólóhoz 10 millióból 1 , de azért jó látni ilyet is. a pásztor [...]
Drau: " illa-berek, nádak, erek, a motorosok jó emberek" ^-^
Mind a 17 komment
 Csábító pillantás
433 0 0 Pink Izé
Lődd ki a bocit! Kissé infantilis játék az arra vevőknek :)
6341 0 0 Game Izé
Touch Your Boobies (I Touch Mine!)

Kellemes látványvilág, a szöveg meg kit érdekel? :D
11914 0 26 Izé
Ravennë: Lássuk :)
Nas: Lássuk be, elég nyakatekert logika, hogy a férfiak figyelmének a felhívása által éri el a c [...]
Ravennë: "ha nem is 100%-osan, de..." "(bár ahogy elnézem sokaknak nem igazán ment át miről szól a do [...]
Mind a 26 komment
A szédülés lehetséges okai
310 0 0 Pink Izé
Yeong-Deok Seo szobrai bicikliláncokból
1003 1 1 Art Izé
Ravennë: Messziről olyan benyomást keltenek a szobrok, mintha apró férgek hemzsegnének rajtuk.
Valószínű nem a sofőrre vonatkozik a felirat...
7391 0 4 Izé
Dieseldisc: Egyszer én is kerültem hülye helyzetbe... Elfelejtettek szólni nekem, hogy a céges autónak ros [...]
eospower: Bizony bizony az eleje kint van >D
akicker: talán kinyitja az ajtót és kiszáll, mint ahogy mindenki más is csinálja? ;)
Mind a 4 komment
Kidobós

(Pár medicin labdát azért betehettek volna.)
798 0 0 Sport Izé
 Hajápolási trükkök
431 0 0 Pink Izé
Egy liter bioetanollal 1335 kilométert tettek meg a Kecskeméti Főiskola hallgatói egy spanyolországi versenyen.

A 43 köbcentiméter hengerűrtartalmú motorral meghajtott autó a benzinnel hajtott járművek kategóriájában a közelmúltban Finnországban 1 liter benzinnel 2661 kilométert tudott megtenni, ez jelenleg a világon a harmadik legjobb eredmény.
2893 1 3 Izé
Lee77: Több mint 30 óráig ott ült benne a csaj??? Jó ég!
Cintu: Olcsóbb nem lesz, az biztos.
kiisb: Ezek a srácok tudnak valamit. Ennyire drágulni fog a benzin???
Egy liter bioetanollal 1335 kilométert tettek meg a Kecskeméti Főiskola hallgatói egy spanyolországi versenyen.

A 43 köbcentiméter hengerűrtartalmú motorral meghajtott autó a benzinnel hajtott járművek kategóriájában a közelmúltban Finnországban 1 liter benzinnel 2661 kilométert tudott megtenni, ez jelenleg a világon a harmadik legjobb eredmény.
2782 0 0 Autó Izé
Mindless Faith - Bound

+ The World Behind The World
533 1 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: http://www.youtube.com/watch?v=pdaceDCUte4&feature=related
Need For Speed High Stakes OST - Quantum Singularity

Nem az évszázad legjobb dnb-je, de szerintem háttérzajnak ideális.
890 0 0 Zene Izé
Girls' Generation  - The Boys 

Angol verzió

Facebook 
1435 0 0 Zene Izé
Tatarola - Who Is Calling 
582 1 0 Zene Izé
Egy jó kis szám egy szakállas úriembertől! ;)

Iron and Wine - Boy With A Coin
1746 0 0 Zene Izé
Chronicle

Egy dokumentarista stílusban készült film, mely három portlandi srácról szól, akik szuperképességekre tesznek szert. Eleinte csak hülyülnek, de aztán egyikükben felmerül, hogy ezt lehet rosszra is használni. Annak ellenére, hogy tinifilmnek néz ki, az előzetes alapján még jó is kisülhet belőle (?).
1498 1 1 Film Izé
anon: Végre egy film aminek nem tipikus és rohadt irritáló előzetese van. És még a sztori is tetszi [...]
Bohemian Betyars - Megjöttek a fiúk  

Több koncertjükön voltam. Ittam is velük, jó arcok, jó zenészek és élvezik zenélést. Alázatosak és hatalmas energiákat szabadítanak fel. A szigeten például Máté összetörte a hegedújét. Gyakran pogóznak a színpadon! Aki nem hiszi, járjon utánuk!
1524 3 2 Zene Izé
poison: Az MR2 akusztikban voltak most szerdán! Majd meghallgatható lesz a rádió honlapján, mint a töb [...]
azadmiral: Kurva jó zenét tolnak. Én is rendszeresen járok koncertjükre, azt mondták novemberben valami m [...]
mind.in.a.box - Questions

+ Out Of Time
513 1 0 Zene Izé
Milyen az énállapotod?
610 0 0 Pink Izé
Ránctalanítás fiatalon
361 0 0 Pink Izé
 A zene jótékony és kártékony hatásai
261 0 0 Pink Izé
Monster Arena
3047 1 2 Game Izé
erik212: Nagyon klassz!
HoPpY: Ellehet vele lenni 1-2 órát! :D
Műveltebbek leszünk a pornóadótól?
534 0 0 Pink Izé
 Göndör haj ápolása
368 0 0 Pink Izé
A postás mindig kétszer csenget. A macskák meg háromszor (vagy ameddig be nem engedik).
4996 2 13 Izé
cukorcica89: Az én cicám is csenget!! Csak ő úgy, hogy a zárban lévő kulcsot megüti és ugye az hangot ad [...]
Fabian: Nusi :D Ilyenek ezek a köcsögök, én is vigyázzba állok nekik :D
Rejtő: Az enyém addig piszkálta a kutyámat a korláton ülve amíg ki nem ment valaki megnézni, hogy mi [...]
Mind a 13 komment
 Stohl Andrást bevédik a börtönben
444 0 0 Pink Izé
Szerencsétlenkéim sokadik rész

Bonus videó.
2725 1 3 Izé
Purple: Ejj. :D Ki bizony.
bungle: Ezek szerint FP-en kimaradt pár hónapja. ;) www.funpic.hu/hu/kategoriak/kutyak/42726_kaloz-kutya?c [...]
Purple: Ha már ez úgyis kommentvadász post, hadd törjem meg a csendet: http://9gag.com/gag/4760092 :DDD
Nyomtatás napfénnyel
2405 0 0 Tech Izé
Nekem lámpást adott kezembe az Úr (de nem Pesten). :D
5208 0 5 Izé
7sleeper: nyilván rá volt erre is írva, hogy "NEM ALUMÍNIUM" nem hát. alufólia..
Gyuszka: Azt lazán kigyomlálta a tag :D
Bogi22: XD pofára esett az ürgeee XDD ennyi esze legyen vkinek :D
Mind a 5 komment
 A kutyagumi bírság
425 0 0 Pink Izé
Gekkó mentési akció
9216 0 14 Izé
Purple: válaszra sem érdemes :D
Mr. Wallace: Miért baj, ha valaki gekkóval eteti a kígyóját?
7sleeper: gekkóharcos
Mind a 14 komment
Régebbi postok...