REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
5 kérdés szex előtt
882 0 1 Pink Izé
Errtu: 1.) Anál? 2.) Lenyeled? 3.) Bilincs, vagy kötél? 4.) Barátnőd hozod? 5.) Nálad vagy nálam?
Őszi sminktrend
299 0 0 Pink Izé
Simone Decker rágógumi szobrai
733 1 0 Art Izé
A jogász szak a második legnépszerűbb idén
389 0 0 Pink Izé
Nyelvzsibbadás - mi okozhatja?
3603 0 1 Pink Izé
Tooni: http://static3.beanscdn.co.uk/modules/ems-v2/article/featured/Dumb_and_Dumber_ski_lift.jpg
Hungarizé. Díjat nyert imázsfilmünk.
5505 6 48 Izé
7sleeper: a virgácsot (boldogok a sajtkészítők!) simogató virágot semmi nem múlja felül.. jól emléks [...]
Nas: Senki nem azon ömlengett, hogy milyen jó, tényleg így élünk kis hazánkban, hanem hogy szépen [...]
Oci: Na jó.:) Ez korrekt volt. Elismerem, hoy én ezt nem tudtam így megfogalmazni és ezért fújjolt [...]
Mind a 48 komment
A barátom gumi nélkül akarja
594 0 0 Pink Izé
Alkonyat rajongók sátoroznak az új Twilight (Alkonyat - Hajnalhasadás I. rész) bemutatója előtt.
3501 0 15 Izé
bungle: digestive küldte: URL: http://www.youtube.com/user/HollywoodNewsAgency#p/a/u/1/evFDE_iOSTI Szöveg: [...]
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/41723_kep?mode=latest&position=1&large=1 (Mielőtt a Twilight [...]
izébigyó: Négymilliárd dollárt termelnek a tinivámpírok http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2011/11 [...]
Mind a 15 komment
Converse az egész világ?
456 0 0 Pink Izé
Brit akcentus fikázás jól :)

+ 1 bonus kép.
4304 2 10 Izé
justil: Brit akcentus? Talán inkább a jenkiknek van akcentusa, pff.
Kornéliusz: Nem nagyon értem én a britek gondolkodásmódját, de a bónuszkép szerintem így is megfelelne: [...]
Rosta: A humoristák általában azzal operálnak, hogy másból csinálnak viccet... deal with i...!
Mind a 10 komment
A klímaváltozás kiütheti a wi-fit?
230 0 0 Pink Izé
Vajon vannak előjelei, hogy gonosz lesz a kislányod? ;)
5543 5 6 Izé
CRaPtRaSH: a folytatást meg inkább ne mondd el :DD
Remi Gaillard: nekem fiunak tünik.. :D
Tóth József: Hm. Azért remélem, legalább imitálod a gyerekcsinálást. :)))
Mind a 6 komment
Boldog párkapcsolat titka
343 0 0 Pink Izé
Le Café - a túl sok kávé veszélyes lehet.
3942 3 4 Izé
Nusihusi: Nekem nagyon tetszett ez a rövidfilm:)
Oci: Jó pofa. De ettől még a reggel frissen lefőzőtt kávét nem adom oda semmiért:)
Ravennë: A zene önmagában is nagyon tetszik, úgyhogy mellé az animáció, hab a kávén.
Mind a 4 komment
Diplomaadó és tandíj: mi vár az egyetemistákra itthon?
912 0 0 Pink Izé
Állj ellen a reklámoknak!
312 0 0 Pink Izé
Reformáció 2.0 a Twitteren?
321 0 0 Pink Izé
Egyes típusú cukorbetegség és más bajok
356 0 0 Pink Izé
Őszi kabáttrend 2011
354 0 2 Pink Izé
zeiksz: Lassan tél van.. :)
Purple: nagyon jók, csak kettőből azt a libafossárgát valami másra cserélném...
Az állatorvosnál
438 0 0 Pink Izé
Terápiára járni jó!
285 0 0 Pink Izé
Mi az a rágódohány?
1102 0 0 Pink Izé
Ilyen lesz a Max Payne 3
6123 0 0 Tech Izé
Ha nem vettétek volna észre, már péntek délután van... Most már ti is visszavehettek a lendületből! ;)
(Inkább küldjetek postot, ha azt akarjátok, hogy hétvégén is legyen új tartalom...)
8806 1 3 Izé
serci: hát ő a sofőr volt! Vagy a főnök! Nálunk lehetséges minden! Még jó h csak egy volt....
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/40993_ideje-befejezni-a-postolast
lorem_ipsum: http://i.imgur.com/froa6.jpg
Egymillióért vetkőzik Lilo
544 0 1 Pink Izé
BullFrog: Képről aszittem Lilu, nem tudom mi ér 1 milliót ezen a csajon, főleg mert naponta mutogatja a c [...]
Strike! :D
6873 2 12 Izé
bungle: Egy másik strike (videó!) :D www.dailymail.co.uk/news/article-2075743/Runaway-golf-cart-mows-celeb [...]
Oci: Ekkora égést:DDDDDD
rockerviktor: Az a fránya tehetetlenség... :)
Mind a 12 komment
A kaliforniai aranyláz után: a guatemalai szemétláz ;)
8420 0 6 Izé
Oci: Na igen. És ezek után még csodálkoznak ,hogy egyre több a debil és a nyomorék gyerek.
morcos: Biztos egészséges lehet abban a ki tudja mitől habzó vízben lenni egész nap.
popsibuksi: Csak nekem tunt fel hogy "enyhe" kornyezet szennyezes folyik arra? Es ezekutan meg akarnak valamit a [...]
Mind a 6 komment
Bubble Man

Magyar cikk
5272 0 8 Izé
RiBBiT: azért respect a feleségének, hogy nem menekült világgá
Nusihusi: Szegénynek nagyon csúnya a bőre:S
dude: http://28.media.tumblr.com/tumblr_luse7hR0p01qfherqo1_500.gif
Mind a 8 komment
A hölgy, aki komolyan veszi az Úr szeretetét!
4917 0 10 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=9SeVdfLGNoA
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41773_wtf
Jézuska: A kikötözős szado-mazo, ókori jelmezben sose volt több 30 ezüstnél. De mivel Júdás egy idő [...]
Mind a 10 komment
Ők valószínű nem az első osztályra vettek jegyet... ;)
4393 0 14 Izé
béla kettő: Ez biztos valami rabszállító. Az ablakon is rácsok vannak.
Swordfish: Intercity vonat indul a 3. vágányról a beszállás után. Kérjük a beszállást fejezzék be, [...]
GolyOoO: és nem... áá nincsenek túlnépesedve.. hol máár!?
Mind a 14 komment
7 iPhone alkalmazás, amit életet menthet
505 0 0 Pink Izé
Puszipajtások :)
2679 2 7 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=BK9rElbQjsM
bungle: www.youtube.com/watch?v=UlsJHKLshVk
Isa: Hát ez haláli, a ló próbálja utánozni a kutyát :)
Mind a 7 komment
Be natural!
365 0 0 Pink Izé
One more Kiss, Dear
1940 0 16 Izé
7sleeper: nem lennék. ;-) a benetton group célja soha nem az volt, hogy tömegek vegyék a "terméket". el [...]
Grex: ....nem hinném hogy itt csak és kizárólag a Vatikán,meg a keresztény emberek vannak ezzel a r [...]
Purple: ha neked kéne irányítanod egy céget, igenis profithajhász lennél. mert a te és az alkalmazott [...]
Mind a 16 komment
Hétéves iskolásoknak tartanak szexuális felvilágosító órákat Ukrajnában
272 0 0 Pink Izé
De nehéz az iskolatáska... főleg egy ilyen úton. ;)

Angol cikk rövidebb videóval.
7288 0 5 Izé
HoPpY: Egy rugóra jár az agyunk..:D
7sleeper: Együtt járnak most iskolába Jeti mindig megvárja őt Könnyebb már az iskolatáska Ilyen szép [...]
Re-Peet: Itt meg hogy panaszkodnak a nyannyerok, ha időnként fel túrva a járda....
Mind a 5 komment
Bárki hozzájuthat Tatár Csilla, Ada és Debreczeni Zita ruháihoz
347 0 0 Pink Izé
Én, gondolom sok férfitársamhoz hasonlóan, eddig úgy gondoltam, hogy a kendőt azt vagy a nyakára tekeri az ember, vagy a vállára, esetleg a fejére borítja. Hát nem.

25 mód egy kendő megkötésére picit több, mint 4 percben.
6049 9 7 Izé
Vik\'otroT: Azért hasznos, ha az ember 25... Szóval 24 féleképpen tud sálat kötni.Főleg ha van egy kis p [...]
Nusihusi: Nagyon szépek a kendők és a videó is ötletes:)
Jézuska: Őt kérem magamtól karira. :)
Mind a 7 komment
A fiatal nők ma már többet keresnek férfi kortársaiknál
262 0 0 Pink Izé
A fogszabályzó nem tragédia
318 0 2 Pink Izé
zeiksz: LOL
Purple: de ez a fej igen :DDD
Régebbi postok...